ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER AR-GE SİPARİŞ İLETİŞİM  

HAKKIMIZDA

Özhanlar Gıda Bakliyat İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. 1988 yılında Hacı Seyfettin ÖZHAN tarafından kurulmuştur. Hızla büyüyen firmamız ilk üretimine Van'da başlamıştır. Büyümenin ve istihdamın vermiş olduğu ihtiyaç ile Konya ilinde 2011 yılında yeni fabrikasını açmıştır. Bulgur ve Aşurelik Buğday üretimi üzerine, bakliyat eleme, paketleme tesislerini modern bir şekilde kurmuştur.

Firmamız günlük 90 ton kapasiteli Bulgur üretimi yanında 200 ton günlük üretim yapmaktadır.

Bugün firmamız kendine ait Özhanlar ve Sarıdanem markalarıyla adından söz ettirmektedir. Yıllık 40 bin ton üretim kapasitesine sahiptir.

Teknolojiyi yakından takip eden Firmamız modern tesislerimizde son teknoloji makineler ile hijyenik ortamda el değmeden hazırlanan ürünlerini sunmaktadır. Özhanlar Gıda olarak Teknolojik yenilikleri yıldan yıla takip etmek temel projelerimiz arasındadır.

Firmamız bugün 5.000 m2 kapalı 20.000 m2 açık alanda Bulgur ve Bakliyat üretimi yaparak Dünya'nın değişik ülkelerine ihracat yapmaktadır.


VİZYONUMUZ


Özhanlar Gıda Bakliyat İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak çevre sağlığı, verimli, üretken, bir firma olmak.
Kaliteye önem veren bir firma olarak hizmet ve kalitesini daima yükseltmek.
Nitelikli hizmetimizi operasyon gücüyle birleştirerek iç ve dış pazarda firmamızı lider konuma yükselterek müşteri istek ve beklentilerini hatasız ve zamanında gerçekleştirmektir.


MİSYONUMUZ

Mutlak müşteri memnuniyeti ile sektörde fark oluşturmak alanında tüm gelişmelere ve yeniliklere uyum sağlamaktır. İşletmemizin misyonu İç Anadolu'dan sofralara sağlıklı ve lezzetli ürünler taşımaktır.

BELGELERİMİZ;

 

ÖZHANLAR GIDA BAKLİYAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
0332 334 0 200